4 Haziran 2014 Çarşamba

Bir Side günlüğü..

Birkaç hafta evveldi sanırım..Artık yaz geldi dediğimiz günlerin haftasonuydu.
Havalarda ısındımı ben buralarda ufacık gezme mesafeleriyle avunamıyorum,tatil moduna çarçabuk giriveriyorum..Şöööyle uzun yol istiyorum:))Mümkünse Konya taraflarından köşeyi dönünce Kayseri oluversin:))..
Olmayıncada henüz en yakın uzak mesafe  tercih ettik..
Side'ye bir defa gitmiştik bunca yıldır birde ben ortaokulda okul gezisinde..Hadi dedik..

Side Antik tiyatrosunun restorasyonu tam bir fiyasko..Tiyatro basamakları bildiğimiz beton dökme kalıplarla aralarındaki belirgin çimentoyla yapılmış fazla mükemmel..Öyle kötü sırıtıyor ki..Şok oldum..Ya arkamda gördüğünüz turuncu renkteki destek demirleri:((....Biz bu işleri beceremiyoruz..Üzgünüm.Demirler,turuncu çirkin demirler...Turizm bakanlığı bunu görmezden gelmemeli..Artık ışıklandırma kablolarının tiyatronun heryerinde ayaklarımıza takılmalarından bahsetmeyeceğim..Gördüğünüz gibi canım sıkkın bir şekilde çıkmışım..


1 MUHTEŞEM YORUM..:

nursevincelezzetler-yemek tarifleri dedi ki...

güzel bir gezi olmuş. Düşündümd ebende en son 8 yıl önce TRT nin düzenlediği 23 Nisan Yabancı çocuk alışımızda gitmiştim. Çocukları TRT nereye götürüyorsa peşlerinden bir servis kiralayıp velilerde giderdik. denizini pek severdik çocukluğumuzda.. Derin olmayan gittikçe hala dizimizde olan rahatça deniz topu oynayabildiğimiz. Tarihde malesef dediğin gibi. yıkıntılar restorasyonların belkide mecbur yapılanan bölümleri. Çok gezmeleriniz olsun sağlıkla.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

instagramdayım..

Ben'ce...

Fotoğrafım
Limon çiçekleri
Antalya, Turkey
Yaşamımızın sınırlarını hayaller belirler.Hayallerin genişliği,yaşamın sınırlarını aşsada bazen,limon çiçeklerinin o dayanılmaz ilhamı kendini buralara atmış durumda.O kokuyu ömrünüzde birkez olsun hissetmeniz dileğiyle...
Profilimin tamamını görüntüle

Google Website Translator

İzleyiciler

Facebook'tayım.

Nereden böyle?

Misafir olduklarım

Sayfalar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Sponsors